lub wybierz kategorię

Duży obiekt o wielu możliwościach adaptacyjnych !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 2.475.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-08-22 11:31

Opis

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną w ok. 40 tysięcznym mieście, tętniącym życiem i bardzo rozwojowym - Chojnice, w województwie pomorskim.

Świetna lokalizacja, wiele możliwości adaptacyjnych na dowolne cele, dobry stan techniczny budynków.

Do niedawna nieruchomość spełniała funkcję hurtowni-dystrybucji napojów.W skład oferowanej nieruchomości wchodzą:

Budynek magazynowo-biurowo-socjalny (powierzchnia łączna 406,65 m2):

-magazyn-97,15 m2

-część biurowo-socjalna-205,8 m2

-budynek handlowy-103,5 m2.

Budynek magazynowy I ( powierzchnia 227 m2).

Budynek magazynowy II ( powierzchnia 334 m2).Instalacje: wodociągowa, elektryczna, kanalizacja sanitarna oraz wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna. Gazociąg w drodze.Nieruchomość położona na na dwóch działkach o łącznej powierzchni 6638 m2.

Teren zagospodarowany, wiata na 7 samochodów, portiernia, przednia część utwardzona kostką typu polbruk. Całość ogrodzona siatką, od frontu ogrodzenie z kamienia granitowego, szeroka brama wjazdowa sterowana elektronicznie.

Dojazd drogą asfaltową. Najbliższe sąsiedztwo stanowią obiekty handlowo-usługowe i magazynowe oraz zabudowa mieszkalna jednorodzinna.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowana przestrzennego: teren zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Chojnice - miasto powiatowe, zlokalizowane w południowej części woj. pomorskiego, przy drodze krajowej nr.22. W ostatnich latach w mieście powstało wiele nowych zakładów produkcyjnych, to świadczy o potencjale miasta i dynamice rozwoju. Samo położenie miasta w otoczeniu Parków Krajobrazowych, jezior, wymusza charakter i rozwój miasta w kierunku rekreacyjno-wczasowym.

Duży obiekt o wielu możliwościach i zastosowaniu, idealna lokalizacja, nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym !!Więcej szczegółowych informacji udzielimy telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

oferta 72-2019

www.chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 967

Lokalizacja


Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji