lub wybierz kategorię

Las 4,32 ha – Bory Tucholskie!!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 216.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-09-27 09:04

Opis

Jeśli szukacie Państwo doskonałej inwestycji na terenie Borów Tucholskich - to trafiliście na idealna nieruchomość -w pięknej, malowniczej okolicy!!

Oferujemy Państwu do sprzedaży las, zlokalizowany we wsi Łosiny, położonej w Borach Tucholskich, w gminie Tuchola, w województwie kujawsko-pomorskim.

Działka w kształcie trapezu o powierzchni 43 200 m2. Cała nieruchomość jest zadrzewiona sosną, a wiek drzew szacuję się na około 60 lat. ( VI klasa gruntu).

Największym atutem działki są piękne widoki oraz obecność lasów i obcowania z naturą. Istnieje możliwość przeznaczenia drzew pod wycinkę.

Nieruchomość stanowi bardzo ciekawą ofertę pod kątem rekreacyjnym ze względu na jej okolicę - bliskość lasów. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania (obszar leśny bez prawa zabudowy).


Teren równy, nieogrodzony. Dojazd do działki drogą asfaltową z drogi powiatowej Tuchola-Tleń nr 1015C.
W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna.

Oferta nr 201-2019

www.chbn.pl

Zadbany las, ponad 4 ha, doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu!!!

Zapraszamy do kontaktu!!!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 43200
Rodzaj działki Leśna

Lokalizacja


Łosiny gm.Tuchola

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji