Ostoya Festival 2018

Rozrywka
Ostatni termin: sobota, 2 czerwiec 2018 16:00

Miejsce: Płęsno  |  Miejscowość: Płęsno

Ostoya Festival
to niezwykłe wydarzenie kulturalne, pełne muzyki, ciekawych warsztatów i piękna natury; to też wyjątkowa społeczność dobrych ludzi, którzy je tworzą...
Biorąc w nim udział połączycie kilkudniowy pobyt w pełnym uroku miejscu z nietuzinkową ofertą artystyczną i aktywnym wypoczynkiem.

KONCERTY WARSZTATY NATURA

Przez trzy festiwalowe dni – od popołudnia do późnej nocy – bajeczną przestrzeń Ostoi wypełniać będzie granie na światowym poziomie! Wystąpi kilkanaście znakomitych zespołów prezentujących dość różne, choć nie przeszkadzające sobie, muzyczne nurty (etno, folk, reggae, jazz...).
Zagrają:
Same Suki
Wa-Da-Da
BIG UP!
Reggae in Jazz - Jah Ares TRIO
INITY DUB MISSION
Myasta
Jemiayka
Bajzel
Fifidroki
Rod
Nandaloo & Cocodjembé
Zmaza
Zielony Bus Band
Izzy and the Black Trees
and so on
NaliaH

Czas przed koncertami wypełnią przeróżne warsztaty (dla dzieci i dorosłych), spotkania tematyczne, gry i atrakcje plenerowe. [m.in.: warsztaty gry na bębnach i innych instrumentach, taniec, ozdabianie i wypalanie ceramiki, slackline, szachy wikingów, pieczenie chleba, szałas potów, kajaki, gry zespołowe, ...]

Dla wytrwałych, po koncertach ambitny sound system (RUFF PUFF SOUND), autorskie Worldbeat After Party (DJ EMPE – Radio Afera) i spontaniczne jam session.
Do tego przez cały czas na miejscu: obszerne pole biwakowe, miejsca ogniskowe, urozmaicona strefa gastro, zimne piwo, wypożyczalnia kajaków i PIĘKNA CZYSTA BRDA !

Wkrótce na FB i stronie www:
- szczegółowy program festiwalu,
- informacja o biletach i przedsprzedaży,
- więcej o polu biwakowym i okolicy

Już teraz zapraszamy do udziału w kampanii crowdfoundingowej na sprawdzonej platformie ODPALPROJEKT.PL
Odwiedzając stronę https://odpalprojekt.pl/p/ostoyafestival możecie dowiedzieć się więcej o projekcie i dołączyć do jego twórców, udzielając finansowego wsparcia w wybranej kwocie (wpłaty są całkowicie bezpieczne i wolne od dodatkowych opłat). Do wyboru mnóstwo ciekawych nagród, w tym WEJŚCIÓWKI NA OSTOYA FESTIVAL i ekstra-gadżety !

 

Adres
Płęsno 2, 89-608 Płęsno

 

Mapa


 

Terminy


  • sobota, 2 czerwiec 2018 16:00
  • piątek, 1 czerwiec 2018 16:00
  • czwartek, 31 maj 2018 16:00

Wspierane przez iCagenda

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji